Wynajem ekspresu do kawy a wielkość firmy

W każdej firmie kawa jest tak samo ważna – pozwala zyskać chwilę oddechu i naładować się nową energią do działania. Po przyjściu rano do pracy większość z nas w pierwszej kolejności robi sobie kawę. Napój ten jednak nie tylko stawia nas na nogi, ale jest też nieodłącznym elementem spotkań biznesowych. Gorąca, aromatyczna, lekko gorzka i mocna kawa możliwa jest tylko i wyłącznie z ekspresu ciśnieniowego. Właśnie taką lubimy najbardziej – zrobioną ze świeżo zmielonej kawy, bezpośrednio przed zaparzeniem. Cena takiego profesjonalnego ekspresu jest jednak całkiem wysoka. Przedsiębiorca powinien wiedzieć co bardziej mu się opłaca, czy zakup za gotówkę, a może wynajem? Wszystko zależy od wielkości firmy.

Jeżeli potrzebujemy profesjonalnego sprzętu na czas określony jest wiele firm, jak Coffee Break, które wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom. Nieważne czy interesuje nas wynajem ekspresów do kawy Wrocław czy Warszawa, wszędzie możemy korzystać z tej wygodnej oferty, jaką jest możliwość wynajęcia w pełni profesjonalnych ekspresów i młynków do kawy prosto z kawiarni. Sprzęt dostarczany jest do firmy, a pracownicy otrzymują krótkie szkolenie, jak go używać. Prawda, że wygodne?

Zalety wynajmowania ekspresu
Jeśli zapotrzebowanie na kawę w naszej firmie jest duże, najlepiej zdecydować się na ekspres ciśnieniowy na kawę ziarnistą. Wynajem nie naraża nas na duże koszty, przy jednoczesnym zapewnieniu pracownikom dostępu do świeżej i aromatycznej kawy. Jest to świetna motywacja do efektywnej pracy. Co więcej, serwując swoim klientom i kandydatom na pracowników kawę odpowiednio przygotowaną i najwyższej jakości, dbamy o utrzymanie profesjonalnego wizerunku swojego przedsiębiorstwa. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez firmę Eden w sierpniu 2015 r. w Wielkiej Brytanii.

Jaki ekspres wybrać dla średniej lub dużej firmy?
Idealnym wyborem będą profesjonalne ekspresy do zastosowań biznesowych, jak np. ekspres ciśnieniowy z młynkiem. Funkcje takiego sprzętu, jak i jego parametry idealnie wpisują się w potrzeby średniej i dużej firmy. Otóż większy pojemnik na kawę i wodę ogranicza liczbę koniecznych napełnień, a wbudowany młynek i profesjonalny spieniacz do mleka pozwalają na przygotowanie ulubionej wersji aromatycznej kawy. Tym prostym sposobem otrzymujemy doskonałe latte i macchiato, kiedy tylko poczujemy na nie ochotę.

Dodaj komentarz