Główne atuty strzelnicy Pasternik

Strzelnica Pasternik, czyli Cracow Shooting Academy to dla amatorów strzelectwa jedno z popularniejszych miejsc na mapie Krakowa. Trudno, bowiem w Krakowie i jego okolicach znaleźć ciekawszy, bardziej profesjonalny obiekt, z równie szeroką i atrakcyjną ofertą. Dlaczego warto wybrać strzelnicę Pasternik? Oto jej kilka niewątpliwych atutów.

Lokalizacja
Teren strzelnicy obejmuje około 15 hektarów obszaru zielonego, położonego na obrzeżach Krakowa, w doskonałej lokalizacji. Od lotniska w Balicach dzieli ją 6 km, 1 km od zjazdu z autostrady A4 w Kierunku Kraków Północ i zaledwie 10 km od ścisłego Centrum Krakowa. Dojazd w to miejsce jest naprawdę łatwy i nie sprawia większych trudności, zarówno tym, którzy poruszają się samochodem, jak i tym, którzy korzystają z komunikacji miejskiej.

Profesjonalna kadra
Osoby chętne przychodzą na strzelnice po to, aby nauczyć się strzelać od podstaw albo wytrenować posiadane już umiejętności. I w jednym i drugim przypadku potrzebni są doświadczeni instruktorzy, którzy udzielą wskazówek, wskażą popełniane błędy i cały czas będą czuwać nad bezpieczeństwem szkolonych osób. Jedną z podstawowych zalet strzelnicy Pasternik jest profesjonalna kadra. Jej szkoleniowcy to ludzie z pasją, ale i niezbędnym doświadczeniem, którzy posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia.

Szeroka oferta
Na strzelnicy prowadzone są szkolenia z zakresu strzelectwa bojowo-obronnego oraz sportowo – dynamicznego. Pozwalają one zapoznać się z podstawową wiedzą na temat posługiwania się bronią palną oraz zdobyć niezbędne umiejętności. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się strzelać lub podszkolić swoje umiejętności strzeleckie. Kursy polecane są w szczególności osobom, które, na co dzień posługują się bronią np. pracownikom służb mundurowych. Na strzelnicy prowadzone są także różnego rodzaju eventy strzeleckie takie, jak imprezy integracyjne, a pracownicy Cracow Shootning Academy zajmują się kompleksową obsługą tego rodzaju imprez. Więcej o ofercie strzelnicy można dowiedzieć się na https://www.shootingcracow.com lub https://www.shootingcracow.com/en/Shooting_range.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz