Ekologiczne zegarki Woodlans

Ekologia, minimalizm i natura- w tę stronę podąża Michał Napierała, właściciel firmy Woodlans, która zajmuje się tworzeniem drewnianych zegarków. Jego zegarki są wykonywanie ręcznie w Krakowskiej pracowni. Do wykonania zegarka wykorzystywane jest drewno dębowe, zegarki nie są lakierowane, są impregnowane bez użycia środków chemicznych, oznacza to 100 % komfort dla użytkownika. Zegarki ręcznie tworzone przez Michała Napierałę są przeznaczone zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Wybór jest stosunkowo niewielki i ogranicza się w zasadzie do wyboru odpowiedniej bransolety. Michał Napierała oferuje swoje zegarki z bransoletą drewnianą, skórzaną, a także stalową. Każdy zegarek jest inny. Zegarki wpisują się w prosty elegancki design i podbijają serca ludzi, którzy coraz częściej wybierają ekologiczne produkty. Zegarki Michała Napierały są tworzone ręcznie, a to oznacza, że każdy z nich jest inny, każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju, to jest bardzo pociągające i pożądane. Zegarki są impregnowane bez użycia środków chemicznych, co oznacza, że woda nie wsiąka w drewno a jedynie po nim spływa. Zegarki nie są wodoodporne, nie można ich zanurzać, ale są odporne na drobne zachlapania. Sercem każdego zegarka jest sprawdzony mechanizm Citizen.

Praca zrodzona z pasji

Jak podkreśla sam Michał Napierała odkąd zajął się tworzeniem zegarków, nie czuje, że jest w pracy. Zapach drewna go relaksuje, a wyrób każdego zegarka sprawia mu radość z tworzenia. Michał Napierała zrezygnował z pracy w korporacji, by zająć się swoją pasją. Marka Woodlans powstała właśnie z pasji, jak podkreśla właściciel firmy, zegarki stworzone z pasją mają w sobie duszę. Są bardzo unikalnym towarem wśród taśmowo wyprodukowanych zegarków. Zegarki Woodlans można zobaczyć tutaj: www.woodlans.pl. Na tej samej stronie można złożyć zamówienie. Zrób więc prezent dla siebie lub swoich bliskich i podaruj drewniany ekologiczny zegarek!

Dodaj komentarz